Tescoma Dětská lžička silikonová BAMBINI

nakoupila jsem pro naše kojence i batolata v rodině,
    při plné ceně se mi zdála lžička dost drahá,
    ve slevové akci je zase na výběr jen jedna barva

• , zakoupeno v tescoma.cz

• dávala jsem ho jako dárek při na rození dětí v rodině, všichni si s ním byli velice spokojeni
  • , zakoupeno v tescoma.cz

Skvela na krmeni maleho prcka, neni nebezpeci ze se skrabne.

Materiál
Silikon
Barva
modré
Design
NOTO, s.r.o
0.031 kg
Dětské

Dětská lžička silikonová BAMBINI - Vynikající pro krmení dětí od 6 měsíců věku. Vyrobeno z prvotřídního měkkého silikonu. Nemyjte v myčce. 3 roky záruka.

• lehká lžička, dobrý tvar
    • dobře se udržuje

nakoupila jsem pro naše kojence i batolata v rodině,
    při plné ceně se mi zdála lžička dost drahá,
    ve slevové akci je zase na výběr jen jedna barva

• , zakoupeno v tescoma.cz

Skvela na krmeni maleho prcka, neni nebezpeci ze se skrabne.

• , zakoupeno v tescoma.cz

• Zatím nevyzkoušeno na mimču, ale vypadá prakticky a funkčně
    • Na mrkvičku, přesnídávky a tak bude super
    • Na polívčičku to fakt není
  • , zakoupeno v tescoma.cz

Hezký a snad i kvalitní výrobek, škoda obarvení průhledné části na oranžovou při prvním příkrmu

• , zakoupeno v tescoma.cz

• Silikon (měkčí než plast)
    • Z jednoho kusu silikonu, plastová tyčinka kompletně uvnitř (nedostane se k ní voda a nezplesniví)
    • Mohutná lžička (moc materiálu v puse dítěte)
    • Malý objem (pár kapek tekutiny)

Čekala jsem tenčí silikon, snáze uchopitelný jazykem dítěte, přijde mi humpolácká. Nicméně celistvost provedení chválím.

• Měkkoučká

Lžičku používám pro svou 4 měsíční dcerku a jsem s ní maximálně spokojená. Na rozdíl od kovových či plastových lžiček je měkká a v puse moc příjemná. Nákup určitě doporučuji, už pro menší miminka je to snadná cesta např. pro podávání kapiček proti bolení bříška.

Krásně tvarovaná.

• , zakoupeno v tescoma.cz

Fajn, hlavně když malého krmila tříletá dcera:-D

• Velice kvalitní